Producenci

Przewód światłowodowy 62.5/125um do Optical Module SFP

Dostępność: dostępne
Cena: 170,00 zł 170.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

 Światłowód Sonore System Optique Certified

 

 

Kable światłowodowe dedykowane do streamera Sonore optical Rendu. Precyzja zarobienia przewodu i wtyku wpływa na zachowanie niskich strat poprzez minimalizowanie niepożądanych odbić. 

idealnie sprawdzają się w najtrudniejszych warunkach w przeciwieństwie do kabli miedzianych, światłowody nie wpływają na układy elektroniczne i nie przenoszą zakłóceń radiowych i elektromagnetycznych przez co stanowią idealną zaporę dla instalacji PC-Audio. Niskie tłumienie kabla optycznego pozwala na połączenie na dużych odległościach.

 

SPECYFIKACJA

    • Zgodny z systemem Sonore System Optique
    • Wysoka przepustowość na dużych odległościach
    • Precyzyjne wykonanie
    • Idealny do instalacji audio i szybkich sieci Ethernet

 

    • Średnica: Włókno: 62.5 µm, Powłoka: 125 µm (mikrometrów)
    • Typ światłowodu: wielomodowy
    • Średnica płaszcza ochronnego: 3 mm
    • Kolor płaszcza: pomarańczowy OM1
    • Typ kabla Światłowód Kabel
    • Rodzaj złącza światłowodowe
    • Typ wiązki Multimode OM1
    • Rodzaj zworki Duplex
    • Bezhalogenowy: tak
    • Długość kabla 10m

 

    • Zastosowanie Fiberoptics
    • Wykonanie kabla: Precyzyjnie maszynowo zarabiane złącza
    • Kształt kabla okrągły
    • Materiał przewodzenia: Włókno szklane polerowane

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl