Producenci

i-Leasing szybki leasing przez internet

i-Raty zakupy na raty przez internet

GFmod o sobie

 

NIE JESTEŚMY TYPOWYMI SPRZEDAWCAMI

Firma działa w branży audio od 2009 roku. Jeśli myślisz, że przychodząc do nas spotkasz się ze sprzedawcami, którzy próbują Ci wcisnąć swój produkt – jesteś w błędzie. Otaczamy się i współpracujemy z ludźmi, którzy szanują i doceniają naszą pracę. Pracę która ma więcej wspólnego z pasją niż biznesem. Jeśli potrafisz docenić zaangażowanie oraz doświadczenie, które podamy Ci niemal na tacy – WITAMY. Oferujemy nasze wnioski będące efektem wnikliwych badań w zamian za Twoją satysfakcję i dobre słowo.

Sprzęt będzie prezentem, który zrobisz sobie sam.

 

 

GFmod Audio Research na YouTube

 
https://www.youtube.com/user/GFmodAudioResearch

 

 

 

 

PRODUKTY

Możesz spodziewać się produktów starannie przez nas wyselekcjonowanych, a więc takich, które uważamy za najlepsze. Wyszperaliśmy towar z różnych zakątków świata , który wydał nam się wart sprowadzenia i zaprezentowania go w Polsce.  Nie zdziw się więc, że usłyszysz od nas, że sprzęt jest naprawdę dobry.

Dbamy o odpowiednią otoczkę, aby dopieścić Twoje ego jako dumnego posiadacza. O naszych pozycjach słyszał i czytał Twój sąsiad. Spodoba się również Twojej żonie. Ale tak między nami – prawda jest taka, że liczy się tylko to co słyszysz. Za zamkniętymi drzwiami, z Twoją muzyką na nośniku - marka naprawdę nie ma znaczenia. Liczy się efekt. Stan, w którym wyciągniesz z muzyki to co lubisz w niej najbardziej, jednocześnie ciesząc oko piękną formą. W końcu to sprzęt dla Ciebie.

PRACUJEMY

Chętnie angażujemy się w różne ciekawe projekty, które uznamy za rozwojowe.  Bywa więc z nami  utrudniony kontakt. Nie zrażaj się :) Jeśli już się dodzwonisz wysłuchamy Cię i zdiagnozujemy problem podsuwając przeważnie zaskakujące rozwiązania. Warto więc uzbroić się w cierpliwość.

 

GFmod Audio Research na wystawach Audio Show:

https://www.gfmod.pl/gfmod_na_wystawach_audioshow.html

 

 

                                                                                                                                        z pozdrowieniami...

                                                                                                                                            ekipa GFmod

 

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl