Producenci

i-Leasing szybki leasing przez internet

i-Raty zakupy na raty przez internet

GFmod na wystawach AudioSHOW 0
GFmod na wystawach AudioSHOW

 

 AUDIO VIDEO SHOW 2018

 

Audio Show 2018 - Erzetich , Cable 4 , GFmod Audio Research

 

Piotr Ryka , wzmacniacze i słuchawki Erzetich, GFmod, Audio Show 2018

 

 

AUDIO VIDEO SHOW 2016

 

Zingali  na Audio Show

kolumny tubowe Zingali na Audio Show

 Kolumny Zingali Client Evo z elektroniką Amare Musica i kondycjonery Entreq Powerus i Tellus Silver

 

 

 AUDIO VIDEO SHOW 2015

 

Destination Audio i GFmod na AydioShow 2015

Tuby i elektronika Destination Audio wraz z zasilaniem i okablowaniem sygnałowym GFmod / Entreq
-Audio Video Show 2015 - Stadion Narodowy w Warszawie

 

Galeria zdjęć:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.896731267061851.1073741839.258963870838597&type=3

 

 

 

Recenzje prasowe:

nagroda BEST OF THE BEST - Audio Video Show 2015

"Nie był to jednak jedyny bezbłędny system z plikami w roli głównej - Destination Audio to maleńka, polska firma „butikowa”. Dźwięk, jaki usłyszałem z jej kolumn tubowych był wybitny. Głos Niemena, który znam przecież na wylot, był niesamowicie naturalny. Dociążona niska średnica niczego nie psuła, a tylko dodawała całości realizmu. To była ogromna przyjemność!
Kolumny tubowe, z drewnianą tubą średniotonową firmy Destination Audio. W uzyskaniu tego efektu pomogła firmowa elektronika z końcówkami na lampach 45 (1,5 W na kanał!), a także – może przede wszystkim – okablowanie oraz kondycjonery firmy Entreq. Dużo drewna, lampy i fantastyczny efekt."

http://highfidelity.pl/@main-2596&lang=

 

"Kolejnym polskim i równie miłym akcentem okazały się potężne tuby Destination Audio napędzane 1,5W, nie, to nie pomyłka – słownie półtorawatowymi końcówkami mocy opartymi na lampach 45 oferowały dźwięk niezwykle atrakcyjny, wciągający i … niezaprzeczalnie „zrobiony”. Jednak w owym „zrobieniu” czuć było pomysł, spójność i to się po prostu nie tylko mogło podobać, ale się podobało. Szanse, by załapać się na jakąś sensowna miejscówkę graniczyły z cudem a że grano z plików, więc i przerw „technicznych” na żonglerkę nośnikami nie odnotowałem. Pikanterii prezentacjom dodawało okablowanie i akcesoria prądowe szwedzkiej marki Entreq dystrybuowane przez GFmod Audio Research.

http://soundrebels.com/artykuly/reportaze/item/695-avs2015

 

"Tuż obok kolejna polska marka, niezwykle ciekawa i osobliwa. Wielu już wcześniej zwracało uwagę na znakomitość oferowanego tam brzmienia, a chodzi o Destination Audio, wspierane przez okablowanie Entreqa. Wspólny pokój Destination i GFmod był niewątpliwie jednym z ciekawszych na całym AVS, co o tyle jest dziwne, że tworzące go firmy są nietypowe. Tajemniczy szwedzki Entreq, nie zdradzający tajników swojej produkcji, i jeszcze osobliwsze polskie Destination Audio, działające właściwie poza rynkiem – tworzące całe tory wyłącznie pod indywidualne zamówienia pozyskiwane metodą z ust do ust. Ktoś ma, inny u niego usłyszał – i też mieć pragnie. A nie jest to pragnienie łatwe do spełnienia, bo same głośniki kosztują 150 tysięcy.

Wyglądają niepospolicie, z hornami zwanymi „wielką dupą” (bądź jeszcze ordynarniej); są trójdrożne: drewniana tuba mid, super tweeter i 16-calowy niskotonowiec, waga łączna 180 kg/sztuka; natychmiast rozpoznawalne i zajmują sporo miejsca. Stać za to mogą w samym kącie i nic a nic im to nie szkodzi, a tworzą komplet z przetwornikiem, przedwzmacniaczem i końcówkami 2 x 1,5 W na lampach 45ʼ – co wszystko jest lampowe i pochodzi od samego Destination. Źródłem były tym razem pliki, a okablowanie to Entreq Challanger oraz Atlantis (USB) z separowaniem transformatorowym Magic Box (polski prototyp) i kondycjonerem Entreq Powerus Challanger + Entreq Tellus Silver."

http://hifiphilosophy.com/relacja-audio-video-show-2015-stadion-narodowy-cz-i/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AUDIOSHOW 2014

 

 

GFmod na AudioShow 2014

http://www.audiostereo.pl/audio-show-8-9112014_114467.html/page__view__findpost__p__3280747

http://soundrebels.com/artykuly/reportaze/item/464-audio-show-2014-cz-2

"GFmod Audio Research w tym roku przygotował niezwykle atrakcyjne zarówno pod względem wizualnym, jak i brzmieniowym połączenie intrygujących, krwistoczerwonych kolumn Zingali Home Monitor 2.8., serwera muzycznego Musika i wszelakiej maści akcesoriów i poprawiaczy brzmienia Entreq."

http://hifiphilosophy.com/relacja-gfmod-na-audio-show-2014/

"Akurat jakiś utwór się skończył i pojawiły się oklaski, a są one przeważnie dużo lepszym materiałem do porównań niż sama muzyka. Stopień odejścia od zlewania w jeden hałas, a w jego miejsce ukazanie wielu klaszczących z osobna dłoni, jak również widok sali z jej perspektywą i akustyką, to świetny probierz ocen. Bardzo często pisząc recenzje właśnie specjalnie oklasków słucham, gdyż bardzo są poznawczo przydatne. I te tutaj okazały się świetne, właśnie rozpisane ręce, z doskonałą perspektywą i ożywioną akustyką; dające silne poczucie bycia tam i uczestnictwa w czymś realnym."

 

 

ALBUM ZDJĘCIOWY na Facebooku >>

 

 

 

 

 

AUDIOSHOW 2013

OPIS ZESTAWU NAGRODZONEGO ZA NAJLEPSZY DŹWIĘK

 GFmod na AudioSHow 2013

 

 

 

 

 

OPIS KONFIGURACJI SYSTEMU AUDIO:


Kolumny/ speakers: Zingali Twenty 1.2 Evo

Końcówka mocy/power amp: Burson Timekeeper

Preamp: Dayens Ecstasy IV Pre (transformatorowy)

DAC: M2Tech Vaughan GFmod

USB-SPDIF: M2Tech HiFace Evo GFmod  + M2Tech Evo Clock GFmod + M2Tech Evo Supply + kabel Entreq Atlantis USB

 

RECENZJE BRANŻOWE:

 

"Subtelność, zdecydowanie i urzekająca aparycja!

Włoskie kolumny Zingali Twenty Evo zostały zaprezentowane m.in. w towarzystwie elektroniki Calyxa, Bursona i M2Tech i był to świetny sposób, by roztoczyć pełnię ich możliwości. Wielka kultura, pewność siebie i ogłada w każdej sytuacji – nieczęsto trafiają się głośniki, które chciałoby się mieć obok siebie przez kilkanaście następnych lat mając pewność, że nigdy nie skłamią, nie zdradzą i nie zranią. "

-AudioLifistyle

http://audiolifestyle.blogspot.com/2013/11/audio-show-2013-najlepsze-systemy.html

 

"A teraz przyszła pora na system, w brzmieniu którego mógłbym zakochać się bez pamięci, lecz tego (przynajmniej na razie) nie zrobię, gdyż był nienaturalnie piękny, zbyt muzykalny. Był niczym wyborny Bourbon, który pieści kubki smakowe bogactwem aromatów i niuansów, by w przypadku przedawkowania, dnia następnego bezlitośnie miażdżyć nasz czerep parowym imadłem. Chodzi mi o system zaprezentowany przez GFmod Audio Research, w którym pierwsze skrzypce grały tubowe kolumny Zingali Twenty Evo. Brzmienie było ciemne niczym wrzosowy miód a jednocześnie czyste jak woda w z alpejskiego lodowca, bas był mięsisty a jednocześnie konturowy, jednak to wszystko miało w sobie jakiś niepokojący magnetyzm nakłaniający do pozostania w pokoju 602 na jeszcze kilka, kilkanaście minut, do końca wystawy. I w dodatku ta przestrzeń, przepiękne budowanie sceny również na wysokość. Idealne brzmienie, dla osób szukających wytchnienia i pięknego zwieńczenia swoich audiofilskich poszukiwań."
- SoundRebels


 http://soundrebels.com/artykuly/reportaze/item/194-audio-show-2013-cz-3

http://hifiphilosophy.com/?p=9144&page=2

 

Ludzie siedzieli i słuchali nawet na podłodze :)

Tłok na stoisku GFmod

 

 

 

 

AUDIOSHOW 2012

 OPIS KONFIGURACJI ZESTAWU NAGRODZONEGO ZA NAJLEPSZY DŹWIĘK

http://www.audiostereo.pl/bestsound-audioshow-2012-konfiguracja-nagrodzonego-systemu_99547.html

 

GFmod na targach Audio Show 2012

 

Tłumy na stoisku GFmod - Audio Show 2012

 

 GFmod nagroa na AudioShow 2012

 

 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl