Producenci

i-Leasing szybki leasing przez internet

i-Raty zakupy na raty przez internet

Audiofil poza domem. Jak uzyskać najlepszą jakość dźwięku z telefonu i odtwarzaczy 0
Audiofil poza domem. Jak uzyskać najlepszą jakość dźwięku z telefonu i odtwarzaczy

Co ma zrobić audiofil, miłośnik muzyki poza domem,
z dala od swojego ulubionego sprzętu?

Muzyka byle jakiej jakości nas bardziej drażni niż cieszy?


Jest na to rozwiązanie bez wydawania majątku. Dwie rzeczy: sprzęt i oprogramowanie

 

 

Smartfon :

Żeby wyciągnąć wszystko z naszych telefonów warto zadbac też o dedykowane oprogramowanie, które też w wpływa na jakośc dźwięku. Neutron Music Player na Androida
Na przykład Neutrona, którego można określić wręcz mianem prawdziwego kombajnu muzycznego. To jeden z najlepszych odtwarzaczy plików FLAC (wspiera też DSD) dla audiofilów. Tak na telefonach, jak i odtwarzaczach bazujących na Androidzie. Kolejnym świetnym odtwarzaczem audio na Androida jest Poweramp Music Player. Poweramp oferuje przy tym sporą liczbę funkcji. Obsługuje wszystkie popularne formaty i wiele opcji odtwarzania (powtórki, płynne przejścia itp.)

 

Słuchawki:

Współczesne telefony i odtwarzacze przenośne uzbrojone w wyjątkowe słuchawki mogą być źródłem świetnej jakości dźwięku.
Producent słuchawek z naturalnego drewna dla muzyków, producentów i melomanów firma Erzetich ze Słowenii wprowadza model przenośnych słuchawek, które możemy napędzić nawet z telefonu.


Niepowtarzalną barwę dźwięku i wygląd zapewnia wykonanie muszli z wysokiej jakości postarzanego drewna. Półotwarta konstrukcja została pomyślana tak, żeby ze względów bezpieczeństwa nie odcinać nas całkiem od otoczenia.
Słuchawki są też w pełni naprawialne, więc co by się nie wydarzyło to będziemy cieszyć się ich jakością przez lata.

Butikowe słuchawki do telefonu 


Ośmiokątny kształt i unikalny wzór drewna zapewniają piękny wygląd w surowym stylu vintage. Ważące 270 gramów Erzetich Thalia stworzone są aby zapewnić najwyższą jakość dźwięku dla urządzeń przenośnych jak Twój iPhone,odtwarzacz DAP, smartfon, przenośny DAC czy tablet.
Audiofilską jakość dźwięku gwarantują zastosowane 40-milimetrowe przetworniki pokryte tytanem i okablowanie, w którym zastosowano posrebrzaną beztlenową miedź ze złoconymi złączami.  

Redaktor Jay Garret ze StereoNET UK jest zachwycony słuchawkami Erzetich Thalia:

"It bends my brain that headphones so compact can produce such a vast and expansive sound."

 KUP TERAZ W PRZEDSRZEDAŻY
Wyjątkowa okazja kupienia tych małych dzieł sztuki
28% taniej. Tylko do 15 grudnia.

https://www.gfmod.pl/sluchawki-przenosne-erzetich-thalia.html

 

 


 
O  firmie Erzetich
 
Założona w 2012 roku przez Blaža Erzetiča.
Łącząc swoją wiedzę na temat elektroniki, akustyki i projektowania, Blaž postanowił stworzyć najwyższej jakości wzmacniacze i słuchawki dla miłośników muzyki. Wśród ich użytkowników możemy również znaleźć nagradzanych muzyków i producentów, w tym Nile Rodgersa, Billa Goulda z Faith No More i Imogen Heap. Thalia to najnowszy produkt, łączący popularne modele słuchawek Phobos i Mania.  

 

 

 

Słuchawki + audiofilski odwarzacz przenośny:


Jeśli potrzebujemy czegoś więcej niż smartfon czy tablet. Idealnym zestawem ze słuchawkami Erzetich Thalia będzie specjalizowany odtwarzacz przenośny Fiio M6.

 Wstępnie zainstalowane aplikacje są zaprojektowane tak, aby bezproblemowo integrować się z tym interfejsem. Wśród nich są NetEase Cloud Music, MOOV, Tidal. Wyjście cyfrowe audio USB w M6 jest bardzo wydajne - obsługuje nie tylko wyjście z różnymi częstotliwościami próbkowania, ale także w pełni obsługuje DSD z natywnym wyjściem DSD do DSD64 / 128 i obsługuje formaty ISO, DFF i DSF. Nie musisz zatrzymywać muzyki, wystarczy podłączyć M6 jako cyfrową szafę grającą USB.

 

SPRAWDŻ CO JESZCZE POTRAFI Fiio M6

 

 

 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl