Producenci

i-Leasing szybki leasing przez internet

i-Raty zakupy na raty przez internet

Entreq - cennik produktów 2
Entreq - cennik produktów

Najnowszy cennik produktów szwedzkiej firmy Entreq

 

Kable RCA, XLR, głośnikowe, zasilające, uziemiające. Kondycjonery i filtry zasilania, akcesoria do uziemienia, antywibracyjne, opaski pochłaniające na kable z uziemieniem i bez. 

http://www.hi-end-computer-audio.com/download/entreq-cennik.pdf

 

 

Wywiad z właścicielem i głównym konstruktorem Entreq: Per-Olofem Fridbergiem

 

 

 

 

 

Entreq na swoim głównym rynku zbytu - HongKong AudioShow

 

Entreq i pełny system Gryphona

 

Pliki (1)

Komentarze do wpisu (2)

11 listopada 2015

Za każdym razem Audio Show gdzie były kable Entreq dźwięk byl bardzo naturalny, barwny i dynamiczny. W tym roku z tubami Destination audio i efekt ten sam. Gratulacje, dla mnie jeden z najlepszych dźwięków na Narodowym !

21 września 2019

Zaczęło się 2 lata temu od pierwszego Minimusa i uziemieniu przedwzmacniacza gramofonowego. Zaskoczony efektami brnąłem dalej dokładając kolejny kondycjoner Entreq Minimus Silver do Lampizatora i końcówki Passa. Dzwiek zrobił się tak nasycony i analogowy, a przy tym jeszcze zyskał na rozdzielczości i przestrzeni, że szacunek do tej firmy jak i GFMod która mi ich produkty po raz pierwszy poleciła skłonił mnie do zainwestowania w kolejne produkty Szwedów. Dziś do kabli zasilających Entreq Challenger doszedł kondycjoner prądu Powerus. Muszę przyznać,że jeszcze nie ochłonąłem, ale to co rzuca się od razu z dołożeniem kolejnego elementu Entreqa to NATURALNOŚĆ i MUZYKALNOŚĆ. Wszystkiego w tym dźwięku jest więcej a nie mam wrażenia że czegokolwiek ubyło. Dlatego warto pochwalić takie firmy, takie marki

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl