Producenci

Verictum X-Fuse - bezpieczniki audiofilskie srebrzone

Dostępność: wycofany z oferty
Cena: 350,00 zł 350.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

Verictum X-Fuse

Jedne z najlepszych bezpieczników Hi-End audio
Styki pokryte srebrem 4N

bezpieczniki do audio. Podobne do Synergystic Research 

Bezpieczniki X Fuse są owocem długotrwałych badań, porównań i eksperymentów. W trakcie naszych prac powstało kilkanaście prototypów bezpiecznika i spośród nich wybraliśmy 3 najbardziej obiecujące naszym zdaniem. W dalszym procesie udoskonalania technicznego i dźwiękowego konkurowały one również ze sobą brzmieniowo, do momentu aż wyłoniliśmy tylko jednego zwycięzcę. Tak powstał w naszej opinii jeden z najlepszych, o ile nie najlepszy aktualnie bezpiecznik na rynku audio high-end,  Verictum - X Fuse.
 

 

RECENZJA:

" Zagęszcza się przy tym środek pasma. Fortepian w nagraniach jazzowych miał bardziej obecne „body”, nie był tylko kolejną warstwą nagrania. Różnicowanie przekazu było znacznie lepsze. (...) X Fuse dały mu więcej swobody i jednocześnie podkreślone głoski syczące (sybilanty) oczyściły z brudu; to wciąż zbyła mocna góra, ale nie zwracała na siebie uwagi. (...) Ale to chyba właśnie dzięki temu dźwięk jest tak spójny. Basu nie przybywa i nie ubywa, ale zmienia się sposób pokazania ataku dźwięków. Z X Fuse jest on miększy, mniej konturowy. Bardziej zbliżony do tego, co znam z rzeczywistości.Trzeba wiedzieć, jak brzmi kontrabas, fortepian, żeby docenić X Fuse.(...)X Fuse zmienia dźwięk wyraźnie – to jakieś 5% brzmienia, nawet bardzo drogich, produktów. A to naprawdę dużo. Dźwięk jest z nim gęstszy, treściwszy, mniej sieje na górze pasma."

Wojciech Pacuła High Fidelity.pl

 
 
 
W odróżnieniu od wielu produktów tego typu na rynku styki bezpieczników nie są niklowane. Verictum - X Fuse mają styki pokryte odpowiednio grubą warstwą czystego srebra 4N, aby zapewnić jak najlepsze przewodzenie. Każdy z nich jest przez nas ręcznie polerowany w celu zmaksymalizowania powierzchni kontaktu z gniazdem i ograniczenia strat.
 
Bezpieczniki są również poddawane kontrolowanemu komputerowo, etapowemu i wielogodzinnemu procesowi wymrażania w azocie, który przeprowadzany jest w warunkach laboratoryjnych. Kriogenizacja stabilizuje strukturę krystaliczną przewodnika, co z kolei w sposób istotny wpływa na parametry przewodzenia oraz znacząco poprawia dźwięk. Ostateczny szlif nadajemy ręcznie owijając każdy nasz bezpiecznik odpowiednio przygotowanym materiałem, który wyjątkowo skutecznie wpływa na tłumienie drgań i izoluje go, a oprócz tego redukuje wpływ określonego spektrum niekorzystnych czynników zewnętrznych, a przede wszystkim zakłóceń.
Oddając w Państwa ręce nasze bezpieczniki, jesteśmy przeświadczeni, że jest to prawdopodobnie najlepszy dostępny produkt tego typu na rynku. Jego walory soniczne proponujemy zweryfikować we własnym systemie. Ufamy, że będzie to dla Was jedyne w swoim rodzaju pozytywne odkrycie, które pozwoli uwolnić w pełni potencjał systemów audio jakie posiadacie.
 
 
Bezpiecznik w rozmiarze: 5x20 mm
Dostępne wartości:  
500mA, 1A, 1,25A, 1,6A, 2A, 3,15A, 4A, 5A, 6,3A, 8A, 10A, 12,5A, 16A
 
 

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (7)

7 marca 2020

To że bezpiecznik potrafi poprawić dźwięk to już bezsprzecznie zaprezentował mi kiedyś mój kolega ale jakoś tak zawsze inne rzeczy były ważniejsze. W końcu dojrzałem do tego tematu, poczytałem opinie i trafiłem na Verictum. Nie pamiętam, nie pamiętam teraz jaki model bezpiecznika Synergistic research pokazywał mi kolega, ale wiem jedno że nie zrobił na mnie takiego wrażenia jak Verictum. Polecam

1 września 2020

Kriss zazdroszczę Ci upośledzenia też chciałbym być głuchy...

16 listopada 2020

Kris ma zryty beret. Beret nienawiści, nie akceptacji nowych rzeczy, nowych doświadczeń.

6 stycznia 2021

Kriss otolaryngolog Cię wzywa

26 stycznia 2021

Wy niedouczone imbecyle BEZPIECZNIK NIE MA WPŁYWU NA BRZMIENIE WZMACNIACZA!

9 marca 2021

Elekteyk niema k.... A większego imbecyla jak ty cio.... To przygłuchawa

19 września 2022

ludzie usłyszałem bezpiecznik

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl