Producenci

i-Leasing szybki leasing przez internet

i-Raty zakupy na raty przez internet

GFmod Advanced Pro MKIII - kabel przewód zasilający IEC do audio

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 4 200,00 zł 4200.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Pin It

Opis

GFmod Advanced AC Power Pro MKIII - kabel zasilający


Okablowanie to układ krwionośny systemu audio 

 

 kabel zasilajacy do wzmacniacza końcówki mocy przedwzmacniacza

 

Kable Advanced Pro kierowane są do najbardziej wymagających Klientów. 

 

Seria Advanced Pro to kable dla osób, które cenią

naturalną barwę dźwięku i swobodę dynamiczną.


Bez wyostrzania, konturowania i sztucznych efektów

 

 

Kable z tej serii konkurują jakościowo ze znacznie droższymi produktami uznanych marek kabli audio. Dzięki nietypowej konstrukcji, przewyższają je naturalnością, swobodą i dynamiką dźwięku. Bez kolorowania czy podbijania żadnej części pasma. To seria poprzedzająca szczytową serię Expert.

Zawiera większość z rezultatów kilkunastu lat doświadczenia w branży i modyfikacji sprzętu audio.

 

 

 

 

 

 

 

Kable wykonywane są ręcznie.
Ich konstrukcja jest purystyczna i podyktowana jest w 100% uzyskaniem jak najwyższej jakości dźwięku. 

 

 

Budowane są w oparciu o naturalne materiały jak bawełna, skóra, papier, jednorodne przewodniki bez użycia stopów. Nie mają żadnego zbędnego elementu mogącego zaburzyć delikatną równowagę perfekcyjnego dźwięku. 

 

Kierunkowość przewodników testowana odsłuchowo.

 

Produkty GFmod Audio Research są rezultatem kilkunastoletniej pasji i perfekcjonizmu w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań. 

 

 

 

Nowa wersja MKIII

 Bardzo dobrze przyjęty przez Klientów kabel zasilający z tej serii doczekał się nowej wersji MKIII.

 

  • Zupełnie przebudowana od nowa konstrukcja kabla 
  • Wykorzystane wnioski z rocznych testów prototypów serii Expert
  • Nowe przewodniki poddawane dwuetapowemu procesowi kriogenizacji 
  • Linearyzacja przepływu prądu
  • Znacznie lepsza względem MKII: szybkość, rozdzielczość, przestrzenność, kontrola i zejście basu, dociążenie średnicy i góry. Barwa równie analogowa. Znacznie poprawione skraje pasma.

 

 

Kable rzemieślnicze do audio

 

 

 

 

 

 GFmod Advanced MKIII - kabel zasilający do DAC,wzmacniacza, Wireworld,Luna,Supra, Chord,Synergistic

 

GFmod Advanced MKIII - kabel zasilający do DAC,wzmacniacza, Wireworld,Luna,Supra, Chord,Synergistic

 

GFmod Advanced  MKIII - kabel zasilający do DAC,wzmacniacza, Wireworld,Luna,Supra, Chord,Synergistic

 

GFmod Advanced MKII - kabel zasilający do DAC,wzmacniacza, Wireworld,Luna,Supra, Chord,Synergistic

 

GFmod Starter Pro MKII opinie - kabel zasilajacy do DAC streamer USB audio

 

GFmod Starter Pro MKII recenzja opinia - kabel zasilajacy do DAC streamer wzmacniacz USB audio

 

 

 

To kabel sieciowy dedykowany w pierwszej kolejności do wzmacniaczy, końcówek mocy i przedwzmacniaczy

 

 

 

 

 

 

OPINIE
o kablu GFmod Advanced Pro i Pro MKII.

 

 "Dzięki uprzejmości firmy GFmod Audio Research miałem możliwość uczestniczyć w testach przedpremierowych tego kabla. Skupię się na opisaniu drugiej poprawionej wersji, która do mnie trafiła.

Jakość wykonania podobnie estetyczna jak kabla LAN. To co widać co się zmieniło względem pierwszej wersji to po mimo zastosowania rodowanych wtyków dźwięk przestał popadać w nadmierną przejrzystość przez podkreślenie wyższej średnicy. To w niektórych nagraniach dodawało czytelności, ale tubowe Avangardy zbytnio to eksponowały co powodowało zmęczenie.

Nowa wersja kabla zasilającego GFmod Advanced Pro (co zaskakujące) utrzymała co najmniej tak wysoki poziom przejrzystości, ale ostrość wyższej średnicy zupełnie zniknęła, a całość nabrała płynności i nasycenia znanego mi z niższego modelu (bez Pro). Wydawało się że takie rzeczy ciężko pogodzić, ale udało się brawo!!

 

To co uderza to właśnie niesamowicie wciągająca barwa dźwięku i ta szybkość. Taka swoboda i energia w graniu. To czego brakowało Accuphase DP700, który grał momentami za ciężko i ospale. Nie byłem nigdy jakimś wielkim fanem kabli. Uważałem, że powinny być po prostu wystarczające aby nie degradować dźwięku, ale przy okazji chęci przejścia na pliki i rozmów z Panem Bartłomiejem i różnych testów to muszę przyznać, że ten pogląd mi się zaczął zmieniać znacząco.

Nie sądziłem, że sieciówka aż tyle może wnieść. Do tej pory miałem moim zdaniem wystarczające Tara Labs Prime. Te kable GFmod są znacznie cieńsze, bardziej elastycznie. Nie wyglądało na to że mogą być w czymś lepsze. A bardzo się myliłem... Ten kabel GFmod zagrał tak niesamowicie płynnym, barwnym i jednocześnie energetycznym dźwiękiem. Przyznam, że bylo to niemałe zaskoczenie. Potem wypożyczałem jeszcze do porównania Tara labs The One, Wireworld Platinium i któregos Cardasa kilkakrotnie droższego niż ten Advanced Pro i nic na mnie nie zrobiło takiego wrażenia.

Naprawdę szczerze polecam. Można wypożyczyć. Wiem też, że ma być jeszcze wyższy model sieciówki po nowym roku i już zapowiedziałem, że koniecznie muszę go posłuchać :-) Jeszcze raz polecam i dziękuję za możliwość testów."

 

 

 

 

 

 

Czego się spodziewać w dźwięku?

Daje dźwięk znacznie bardziej żywy, otwarty, gładki.
Znika zamglenie i pogrubienie dźwięku.

 

Wszędzie tam gdzie istotne jest naturalna barwa, zachowanie dynamiki i przejrzystości i "otworzenie" dźwięku bez wyostrzania.

 

Idealnie sprawdzi się wszędzie tam gdzie:

dźwięk jest zbyt osuszony i brakuje analogowego ciepła

jest nazbyt gęsty i brakuje przejrzystości 

 

 

 

 

W wersji Advanced Pro MKIII poprawia się jeszcze separacja, szybkość i dynamika w skali mikro i makro, średnica i góra staje się dźwięczna bez ostrości. Słychać więcej pogłosów wokół instrumentów. Uspokaja się wszelkie ostrości.
Pojawia się pewna "wilgotność" w barwie dźwięku.

To są jedne z tych niuansów, które powstają przez lata i setki, jeśli nie tysiące godzin eksperymentów i prób odsłuchowych różnych koncepcji. 

 

GFmod Advanced Pro MKIII AC - Kabe zasilający do wzmacniacza odtwarzacza  streamera - Tara Labs , Wireworld , Tellerium, KBL, Furutech 

 

 

 Dlaczego bawełna?

 

Tworzywa sztuczne elektryzują się.

Elektryczność statyczna to niewielkie natężenia, ale ogromne napięcia rzędu nawet 30 000V ! 
Które negatywnie wpływają na przewodność szczególnie kabli sygnałowych, ale również i zasilających.

Bawełna jest niemagnetyczna i nie elektryzuje się.

 Tłumienie bawełniane znacznie redukuje efekt mikrofonowania, a więc zmiany pojemności. Pojemność wpływa na przenoszone częstotliwości. Nie elektryzuje się.

 

Porównanie prędkości narastania zbocza sygnału elektrycznego w zależności od użytego dielektryka.

Gdyby przewodnik był umieszczony w próżni współczynnik propagacji wynosiłby 100%. 
Jasno widać, że bawełna i naturalne materiały mają znaczną przewagę, dzięki temu, że w minimalnym stopniu pochłaniają energię, a tłumią jedynie szkodliwe wibracje.

 

 

Stąd dzięki kombinacji różnych technik budowy, dźwięk z kablami GFmod zyskuje tyle na dynamice mikro i makro, szczegółowości, odwzorowaniu barwy dźwięku, przestrzeni i wszystkich niuansów w muzyce,o które tak walczymy by je usłyszeć.

GFmod kable w izolacji bawełnianej

  

 

 

Szukasz opcji ocieplenia dźwięku? Dźwięk jest zbyt ostry i suchy?

Nie trzeba sprzedawać wzmacniacza czy DACa. Można zastosować wysokiej klasy kabel zasilający GFmod Advanced Power.

 

 

Nie wiesz jak sprawdzi się z Twoim sprzętem?

Skorzystaj z opcji wypożyczenia i sprawdź sam. Gwarantowana satysfakcja lub zwrot pieniędzy

 

 

Przewodniki z  miedzi OCC 6N z dwuetapową kriogenizacją
Średnica żył: 2,5mm2
Tłumienie wibracji: bawełna, teflon i inne

Kierunkowość przewodników testowana odsłuchowo

 

ZALECANA DŁUGOŚĆ 1.8m lub dłuższe

 

 

 

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (6)

30 grudnia 2020

Dzięki uprzejmości firmy GFmod Audio Research miałem możliwość uczestniczyć w testach przedpremierowych tego kabla. Skupię się na opisaniu drugiej poprawionej wersji, która do mnie trafiła. Jakość wykonania podobnie estetyczna jak kabla LAN. To co widać co się zmieniło względem pierwszej wersji to po mimo zastosowania rodowanych wtyków dżwięk przestał popadać w nadmierną przejrzystość przez podkreślenie wyższej średnicy. To w niektórych nagraniach dodawało czytelności, ale tubowe Avangardy zbytnio to eksponowały co powodowało zmęczenie. Nowa wersja kabla zasilającego GFmod Advanced Pro (co zaskakujące) utrzymała co najmniej tak wysoki poziom przejrzystości, ale ostrość wyższej średnicy zupełnie zniknęła, a całość nabrała płynności i nasycenia znanego mi z niższego modelu (bez Pro). Wydawało się że takie rzeczy ciężko pogodzić, ale udało się brawo!! To co uderza to właśnie niesamowicie wciągająca barwa dźwięku i ta szybkość. Taka swoboda i energia w graniu. To czego brakowało Accu DP700, który grał momentami za ciężko i ospale. Nie byłem nigdy jakimś wielkim fanem kabli. Uważałem, że powinny być po prostu wystarczające aby nie degradować dźwięku, ale przy okazji chęci przejścia na pliki i rozmów z Panem Bartłomiejem i różnych testów to muszę przyznać, że ten pogląd mi się zaczął zmieniać znacząco. Nie sądziłem, że sieciówka aż tyle może wnieść. Do tej pory miałem moim zdaniem wystarczające Tara Labs Prime. Te kable GFmod są znacznie cieńsze, bardziej elastycznie. Nie wyglądało na to że mogą być w czymś lepsze. A bardzo się myliłem... Ten kabel GFmod zagrał tak niesamowicie płynnym, barwnym i jednocześnie energetycznym dźwiękiem. Przyznam, że bylo to niemałe zaskoczenie. Potem wypożyczałem jeszcze do porównania Tara labs The One, Wireworld Platinium i któregos Cardasa kilkakrotnie droższego niż ten Advanced Pro i nic na mnie nie zrobiło takiego wrażenia. Naprawdę szczerze polecam. Można wypożyczyć. Wiem też, że ma być jeszcze wyższy model sieciówki po nowym roku i już zapowiedziałem, że koniecznie muszę go posłuchać :-) Jeszcze raz polecam i dziękuję za możliwość testów

31 maja 2021

Na początek muszę przyznać że gdyby nie zapewnienie GFmod o możliwości zwrotu w przypadku gdyby się nie sprawdził to nie zdecydowałbym się pewnie zaryzykować z tym kablem. A byłby to bardzo duży bład :-) Opisy opisami ale napisać można wszystko ale cholera tu się wszystko zgadza. Kabel Gfmod Advanced pro od pierwszej chwili wniósł to czego potrzebowałem co jest zmorą DACów na Sabre, czyli nasycenie wypełnienie i jednocześnie nie pogorszył a wręcz poprawił dynamikę. A zazwyczaj dostajemy albo dźwięk gęsty i ciepły ale powolny albo dynamiczny ale chudy i ostry. Ten kabel Gfmod to moje odkrycie i na pewno kupię jeszcze jeden do wzmacniacza

15 września 2021

Testowałem już nową wersję Pro mkII. Nie wiem jak gra poprzednia ale u mnie wygonił sieciówki znanej japońskiej marki za 8000 plnów. Dźwięk jest nasycony i bardziej naturalny bez efekciarskich sztuczek. Ale to co robi z dynamiką to mnie kupiło najbardziej. Wiem że powstaje też jeszcze wyższa seria to nie wiem co tam się będzie działo. Chętnie też ten kabelek wypożycze bo Pan Bartek udowodnił że ma niesamowite ucho :) Mam nadzieję że nowa sieciówka nie będzie kosztować 20tyś :)

11 października 2021

Ponownie miałem przyjemność testować nowe jeszcze przedprodukcyjne wersje kabli GFmod Advanced Pro. Zarówno kabel prądu stałego jak i klasyczną sieciówkę. Muszę przyznać, że Pan Bartek znów poszerzył moje horyzonty bo nigdy bym nie powiedział,że kabel może tyle wnieść, a szczególnie między zasilaczem liniowym, a switchem Lan! Już przejście z podstawowego model Advanced na wersję Pro dało wyraźną zmianę na plus. Nie będę już opisywał kabli testowych, a od razu przejdę do sedna. Finalna wersja kabla DC Pro w wersji MKII, który otrzymałem tydzień temu wniosła więcej niż przejście z wersji podstawowej na Pro! Nie sądziłem, że to możliwe żeby tyle jeszcze uzyskać samym kablem. Jednym słowem poprawiło się wszystko! To co najbardziej rzuca się to taka ciepła aura wokół instrumentów znana mi z urządzeń lampowych, ale absolutnie nie okupiona utratą szczegółów. Można powiedzieć, że jest ich nawet więcej bo informacji o przestrzeni jest więcej. Większa taka bryła instrumentów. Jakby trójwymiarowość. Jeszcze lepsze dociążenie i zejście basu. Zeszły wszelkie ostrości z nagrań ze streamingu. Coś pięknego. Co do kabla sieciowego to różnica między poprzednią wersją pro a MKII nie jest tutaj aż tak spektakularna nie mniej również poprawa jest ewidentna w każdym aspekcie. Wszystko jakby bardziej dopracowane. Poprzednik był bardzo dynamiczny i przejrzysty bez wyostrzania ale w niektórych nagraniach jakby oszczędny z ilością basu i ogólnym dociążeniem. Nie określiłby go jasnym,ale neutralnym. Wersja MKII znacząco w tej kwestii się poprawiła. Jest cieplej i bardziej mięsiśie bez utraty tej mikrodynamiki, która tak mi się spodobała w MKI. Podsumowując: oba produkty słychać, że są bardzo dopracowane co doceni każdy audiofil który różne wynalazki w swoim systemie gościł. Które po czasie okazywały się zmianą, ale nie koniecznie na plus tylko krokiem w bok. Ewentualnie takim który poprawia jeden aspekt, a pogarsza drugi. Bardzo polecam oba kable firmy GFmod a w zasadzie nie tylko kable bo zasilacz i switch również jest wyśmienitym produktem. Teraz z ogromna ciekawością czekam na zapowiadany kabel z najwyższej serii Ekspert

28 października 2021

Jak się to mówi po studencku "chapło mnie dziś mało zdziwko i to przez ten właśnie kabel zasilający Advanced Pro" Znowu będę musiał słuchać wszystko od początku bo to nowa jakość słuchania.Na pewno bardziej rozdzielczy i z lepszą lokalizacją od tego ,którego używałem do tej pory (wysoki model sieciówki Audiophase). Daje również bardziej rozbudowaną scenę. W między czasie pozwoliłem sobie zareklamować ten właśnie kabel zasilający znajomemu ze Szczecina,którego powinien zauroczyć bo sonicznie to kwintesencja tego co on lubi słuchać w muzyce

17 marca 2022

Muszę przyznać że jestem pozytywnie zaskoczony tym co wniósł ten kabel we wzmacniaczu Audio Research I/50. Polecam wypożyczyć i przetestować

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl