Erzetich Deimos
Opis
Erzetich DEIMOS.
Wzmacniacze ze Słowenii, które są mariażem nowoczesności ze stylem vintage.
5 lat gwarancji
Erzetich Audio jest niewielką manufakturą ze Słowenii, która za sprawą nietypowego podejścia do budowy, wzornictwa i wytwarzania swoich produktów, wprowadziła zamieszanie w sektorze słuchawkowym.
W jej siedzibie w głębi lasu w zachodniej Słowenii powstają absolutnie wyjątkowe audiofilskie wzmacniacze i słuchawki. Proces ich produkcji bardziej przypomina powstawanie instrumentów muzycznych aniżeli elektroniki użytkowej.
Docenione i używane przez znanych muzyków, producentów muzycznych i masteringowców jak trzykrotny zdobywca nagrody GRAMMY David Bottrill.
Czytaj więcej:
https://www.gfmod.pl/erzetich-polska.html
Deimos jest naszym najbardziej wzniosłym wzmacniaczem słuchawkowym i jest wyborem dla poważnych audiofilów.
Oferując świetną rozdzielczość, płynność, rozmach, wysoką dynamikę i zmysłowy design, który domaga się uwagi.
Ten wzmacniacz klasy A dual mono oferuje potężną dynamikę, wydajność i inspirujące wrażenia za każdym razem, gdy go włączasz.
Deimos zapewnia kontrolowany i pełny dźwięk w całym paśmie. Czytelność instrumentów na pierwszym planie i w tle jest precyzyjna i będziesz zaskoczony tym, jak przebijają się najdrobniejsze szczegóły ukryte w miksie. Nadaje się do użytku z dowolnymi dynamicznymi i planarno-magnetycznymi słuchawkami. Deimos został stworzony wyłącznie w celu cieszenia się muzyką.
Deimos to prawdziłe dzieło sztuki użytkowej.
http://www.erzetich-audio.com/products_deimos.html
RECENZJE , OPINIE:
"Erzetich Deimos to urządzenie przypominające średniej wielkości wzmacniacz zintegrowany. Jeśli popatrzymy do środka, to okaże się, że zasilacz jest większy niż w wielu innych wzmacniaczach zintegrowanych – są tam trzy transformatory toroidalne, jeden dla logiki sterującej i dwa dla każdego kanału wzmacniacza, jak również mnóstwo kondensatorów filtrujących
Wzmacniacz porównywany był do dwóch wzmacniaczy redakcyjnych – Ayon Audio HE-3 (lampowy) oraz Bakoon HPA-21 (tranzystorowy, zasilanie bateryjne). Z kolei słuchawki porównywane były do trzech innych modeli: HiFiMAN HE-1000 v2 (magnetostatyczne), AKG K701 oraz Sennheiser HD800 (obydwa dynamiczne); HiFiMAN i Sennheiser korzystały z kabli Forza AudioWorks.
Deimos gra otwartym, niesamowicie nawet otwartym dźwiękiem. Dotyczy to różnych aspektów jego brzmienia – od barwy (co oczywiste), poprzez przestrzeń (też jasne), aż po rozkład energii (co już tak oczywiste nie jest). To urządzenie pokazujące skraje pasma w dokładny, zróżnicowany, mocny sposób. Nawet Bakoon HPA-21, wzmacniacz o wyjątkowo przezroczystym dźwięku, nie pokazuje ich w tak autorytatywny i wyraźny sposób. Ayon Audio HE-3 gra równie mocnym dołem, schodzi równie nisko, ale jego góra jest bardziej wygładzona, leciutko na samej górze cofnięta. Deimos pokazuje je w nieprawdopodobnie uczciwy sposób, to jest czysto i wyraźnie.
Nie chodzi przy tym o granie „konturem”. Ani przez moment nie miałem poczucia, że skraje pasma są uwypuklone, a raczej, że Deimos wreszcie pokazał je w całej rozciągłości, że nie miał problemów ani z zejściem basu, czyli dostarczeniem dużego prądu, ani z oddaniem subtelności wysokich tonów, czyli z rozdzielczością.
"
http://highfidelity.pl/@main-3482&lang=
http://www.justluxe.com/lifestyle/electronics/feature-1960711.php
SPECYFIKACJA:
Witold
Miałem przyjemność słuchać na AVS Deimosa z planarnym modelem słuchawek Erzetich Phobos i dla mnie jako już dojrzałego audiofila muszę przyznać że grało to rewelacyjnie. jak najlepsze konstrukcje lampowe, a to tranzystor. Zero sztuczności , plastikowego nalotu, nic. Muzyka płynie w przestrzeni. Bardzo naturalne, trójwymiarowe wokale. Brawo! Same słuchawki dość ciężkie, ale grają