Producenci

Odtwarzacz przenośny FiiO M11

Dostępność: dostępne
Cena: 2 360,00 zł 2360.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

FiiO M11 Black

odtwarzacz przenośny klasy HiFi, USB DAC, bluetooth, WiFi, streaming Tidal

 

Odtwarzacz przenośny hi-res flac dsd Fiio M11 

 

Fiio M11 jest flagową wersją odtwarzaczy z tej serii, charakteryzującą się jeszcze lepszym przystosowaniem do pracy w trybie zbalansowanym. Urządzenia takie posiadają topologię symetryczną nie tylko po stronie końcówki mocy, ale też układu DAC, który w tym wypadku zastosowano podwójny (2x AK4493EQ). Podwójną końcówką mocy są dwa wzmacniacze operacyjne OPA926, wspomagane przez pojedynczy układ OPA1642 w roli stopnia wyjściowego LO i dwa te same układy w roli LPF.

 

 

 

Bezkompromisowa wydajność – Samsung Exynos 7872

Sercem M11 jest potężny sześciordzeniowy procesor Samsung Exynos 7872 SoC. Ze swoją doskonałą wydajnością porównywalną do Snapdragona 625, czy Kirin 659, możesz mieć pewność, że M11 bezbłędnie przekaże Twoją muzykę oraz zapewni wyjątkowo płynne działanie urządzenia.

 

 

 

Podwójny DAC klasy audiofilskiej AK4493

Wewnątrz M11 znajdują się dwa układy DAC AKM AK4493, odpowiedzialne za dekodowanie Twojej muzyki. W porównaniu ze swoim poprzednikiem: AK4490, nie tylko SNR uległ podwojeniu, ale również zniekształcenia zostały zmniejszone aż o 1 dB, co zaowocowało znacznie lepszą jakością dźwięku.

Prawdziwie zbalansowany design audio

M11 został wyposażony w specjalnie zaprojektowany wzmacniacz operacyjny: OPA926, który ma niższy poziom szumów, mniejsze zniekształcenia i ogólnie czystszą moc w porównaniu do wzmacniacza operacyjnego AD8397. Co więcej, OPA926 to tylko jeden z wysokiej klasy komponentów, składających się na wysoce zoptymalizowaną architekturę audio M11, zaprojektowaną w celu maksymalizacji jakości dźwięku.

 

Fiio M11

 

Niesamowicie ujmujące brzmienie

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby M11 oferowało wyjątkowo dobre brzmienie, zwłaszcza w odniesieniu do wokali i górnych częstotliwości. Filtr dolnoprzepustowy został starannie dostrojony, dokonaliśmy znaczących udoskonaleń w układzie zasilania, jak również innych kluczowych elementów, takich jak rezystory i kondensatory - w wyniku czego M11 osiąga nowe szczyty w jakości audio. M11 będzie brzmiał świetnie za każdym razem bez względu na to, jakie słuchawki do niego podłączysz.

Przekraczając granice bezprzewodowego Hi-Fi

Dzięki obsłudze Bluetooth 4.2, M11 może dwustronnie przesyłać formaty takie jak: SBC / aptX / aptX HD / LDAC / LHDC. Wysokowydajny Bluetooth M11 zapewnia transmisję danych na większym obszarze i z większą mocą, aby nic nie stanęło Ci na przeszkodzie w delektowaniu się ulubioną muzyką bezprzewodowo.

* W momencie uruchomienia M11 jako odbiornik obsługuje wyłącznie SBC. Odbieranie LDAC zostanie udostępnione w przyszłej aktualizacji firmware.

 

 

 

Wzmacniacz Bluetooth? Oczywiście!

Gdy M11 zostanie ustawiony w trybie odbiornika Bluetooth, staje się tym samym wysokiej klasy wzmacniaczem Bluetooth, o znacznie lepszej charakterystyce częstotliwościowej, jak również z niższym poziomem zniekształceń, szumów i przesłuchów w porównaniu z typowymi rozwiązaniami Bluetooth. Ponadto, M11 może również przekazywać dowolne odebrane sygnały Bluetooth przez wyjście koaksjalne do zewnętrznego dekodera. Z M11, możesz cieszyć się prawdziwie bogatym dźwiękiem dzięki bezprzewodowej wygodzie, jaką daje Bluetooth.

Wyjścia słuchawkowe do wyboru – 2,5 / 3,5 / 4,4 mm

Obecnie wszystkie wysokiej klasy przenośne odtwarzacze muzyczne posiadają zbalansowane wyjścia słuchawkowe. Jednakże M11 idzie o krok dalej, stosując zarówno wyjścia zbalansowane 2,5 mm i 4,4 mm, jednocześnie nie rezygnując z wyjścia pojedynczego 3,5 mm. Z M11 nie ma więc potrzeby stosowania kłopotliwych przejściówek - wystarczy podłączyć swoje słuchawki do odpowiedniego gniazda.

 

 

 

Witamy w nowej erze bezprzewodowej – dwupasmowe Wi-Fi 2,4 / 5 GHz

Dzięki dwuzakresowemu Wi-Fi w M11, uzyskujemy większą siłę sygnału, a także szybsze i bardziej stabilne połączenia - zwłaszcza w przypadku korzystania z Wi-Fi w paśmie 5GHz, które unika zakłóceń Bluetooth 2,4GHz.

Proste linie, wyszukany styl

Design M11 charakteryzuje się prostymi krawędziami, będącymi dobitnym rozszerzeniem wielokątnego stylu, który nadaje bryle urządzenia zdecydowanego, odważnego wyglądu.

Dotykowy ekran 18:9 HD

Przedni panel M11 dumnie wypełnia ekran z 10 punktami dotyku, o przekątnej 5,15 cala i rozdzielczości 1440 * 720, zapewniający absorbujące doznania wzrokowe oraz mnóstwo przestrzeni do łatwej obsługi gestami.

Szkło i carbon, czyli odważna elegancja

Na wskroś nowoczesny, zmysłowy design podkreślony tylnym panelem wykonanym ze szkła pokrytym warstwą PET sprawia, że M11 przyciąga spojrzenia. Dodatkowo, zawarta pod taflą szkła wyrafinowana tekstura włókna węglowego nie pozostawia złudzeń, że M11 to urządzenie z najwyższej półki.

3GB RAM + 32GB ROM

Pokaźne 3 GB pamięci RAM zapewnia płynne działanie M11, nawet w przypadku wielozadaniowości, natomiast 32 GB wbudowanej pamięci ROM oraz dwa gniazda kart micro-SD (każde obsługujące karty o pojemności do 2 TB) oznacza, że możesz przechowywać tysiące utworów w bezstratnych formatach bez konieczności ich usuwania, aby zwolnić miejsce.

13 godzin działania, 1200 godzin w głębokim uśpieniu

Nikt nie lubi długo czekać na pełne naładowanie baterii. Dlatego też w M11 zastosowaliśmy technologie szybkiego ładowania: Quick Charge 2.0 i MediaTek Pump Express, pozwalające na pełne naładowanie akumulatora w zaledwie 2,5 godziny. Ogniwo o wysokim napięciu i pojemności 3800 mAh w M11 umożliwia 13 godzin odtwarzania muzyki non-stop, a po przejściu w tryb uśpienia może pozostawać w gotowości przez ponad 1200 godzin.

* Podane czasy oparte są na wynikach testu w typowych warunkach. Rzeczywista żywotność baterii może się różnić w zależności od głośności odtwarzania i sposobu użycia urządzenia.

Android open-source z dedykowaną aplikacją FiiO Music

M11 posiada specjalnie dostosowaną wersję Androida 7.0 zwysoce zoptymalizowaną architekturą oprogramowania audio, która omija SRC dla wydobycia prawdziwie bezstratnego dźwięku bit perfect. Aplikacja FiiO Music została stworzona przez audiofilów dla audiofilów, z zarówno interfejsem użytkownika dla łatwego dostępu do muzyki, jak i ekskluzywnym algorytmem dekodowania dla najwyższej możliwej jakość dźwięku.Uwaga: Aktualnie usługi Apple Music, Google Play i powiązane z Google Play są niedostępne.

Natychmiastowa kontrola z poziomu telefonu – FiiO Link

Po podłączeniu telefonu i M11 przez Bluetooth, przy pomocy funkcji FiiO Linkmożesz zdalnie sterować M11 za pomocą telefonu, a także wyświetlać na nim informacje dotyczące odtwarzanej muzyki.

*FiiO Link jest aktualnie obsługiwany wyłącznie na systemach Android.

Słuchaj wygodnie swojej muzyki poprzez DLNA i AirPlay

Być może posiadasz tak obszerny zbiór muzyki, dla którego niewystarczająca okazuje się nawet najbardziej pojemna karta micro SD? Po prostu odtwarzaj ją przez DLNA Twojego komputera, NAS, lub przez AirPlay dla urządzeń z systemem iOS.

Dogodne przenoszenie muzyki za pośrednictwem Wi-Fi

Wysyłaj utwory do M11 bezpośrednio z przeglądarki komputera lub swojego smartfona, bez konieczności podłączania odtwarzacza do komputera za pomocą kabla USB.

Nowoczesne, symetryczne złącze USB typu C

M11 stosuje nowoczesne, symetryczne złącze USB typu C, przystosowane zarówno do odbioru, jak i transmisji sygnałów cyfrowych. Jego obecność oznacza również, że M11 jest kompatybilny z powszechnie stosowanymi obecnie ładowarkami USB typu C.

Asynchroniczny DAC USB obsługujący audio do 384kHz/32 bit

Wyjście USB audio, czyli niekończąca się muzyka

M11 potrafi obsługiwać wysyłanie wielu różnych formatów poprzez jego złącze USB, w tym DSD128, DoP / D2P i natywne tryby DSD. Wystarczy podłączyć M11 do zewnętrznego dekodera i już masz przenośną szafę grającą, która zapewnia doskonały dźwięk gdziekolwiek jesteś.

Wielofunkcyjne wyjście cyfrowe RCA SPDIF

Dzięki wielofunkcyjnemu koaksjalnemu gniazdu wyjściowemu, możesz podłączyć M11 do różnych głośników zewnętrznych, wzmacniaczy i dekoderów.

Funkcja All To DSD

Dzięki funkcji All To DSD, wszelkie sygnały audio PCM zostaną przekonwertowane do formatu DSD podczas procesu konwersji cyfrowo-analogowej - pozwalając doświadczyć zupełnie innego, naturalnego i czystego dźwięku. Ponadto, jakiekolwiek dźwięki odtwarzane przez aplikacje ‘3rd party’ również przechodzą przez funkcję ALL TO DSD.

Całkowicie nowy korektor dynamiczny z 8 ustawieniami

M11 obsługuje całkowicie nowy 10-pasmowy korektor dynamiczny, umożliwiający regulację do - plus lub minus - 12dB. Wybierz jeden z trybów predefiniowanych: pop, blues, klasyka, jazz, rock, dance, metal oraz korektora wokalnego, lub zdecyduj się na własne ustawienia korektora, aby uzyskać muzyka brzmiącą dokładnie tak, jak chcesz.

Podwójna certyfikacja Hi-Res Audio

M11 posiada nie tylko certyfikat ‘Hi-Res Audio’ prestiżowego Japan Audio Society, który gwarantuje, że jest w pełni gotowy do odtwarzania audio o wysokiej rozdzielczości, ale również pozostaje pierwszym produktem tego typu, który uzyskał certyfikat ‘Hi-Res Audio Wireless’.

 

Posiada certyfikat Hi-Res Audio!

 

 

Niezbędne akcesoria w zestawie

W zestawie wraz z M11 znajduje się przezroczyste etui ochronne z TPU oraz ochrona wyświetlacza z hartowanego szkła 7H. Ochronne etui TPU zostało specjalnie zaprojektowane, aby skutecznie chronić M11 przed czynnikami zewnętrznymi. Ochronne szkło ekranu jest wystarczająco twarde, aby zapobiec ekran przed porysowaniem, ma również współczynnik przepuszczalności światła ponad 90%, aby Twój ekran pozostał zawsze jasny i łatwy do korzystania.

 

 

 

 

Specyfikacja techniczna:

 • CPU: Samsung Exynos 7270
 • DAC: ESS Sabre 9018Q2C
 • Impedancja wyjściowa: < 2 Ω (przy 32 Ω)
 • Moc wyjściowa #1: 110 mW (przy 16 Ω)
 • Moc wyjściowa #2: 70 mW (przy 32 Ω)
 • Pasmo przenoszenia: 10 Hz - 85 kHz (- 3 dB)
 • Stosunek sygnału do szumu: 118 dB
 • Poziom hałasu: poniżej 3 uV
 • Moduł Wi-Fi: 2,4 GHz
 • Bluetooth: 4,2 z aptX HD, aptX, LDAC, HWA, SBC
 • USB: 2.0 typu C
 • Ekran: 3,2 cala, dotykowy, 800 x 480 pikseli
 • Pamięć wbudowana: 2 GB
 • Slot kart: microSD, do 2 TB
 • Wymiary: 92,5 x 53,3 x 11,5 mm
 • Ciężar: 83 g
 • Bateria: 1200 mAh
 • Czas odtwarzania: 13 godz.
 • Czas czuwania: do 26 dni
 • Czas ładowania: poniżej 2,5 godz.
 • System: Android z nakładką FiiO
 • Preinstalowane aplikacje: FiiO Music, TIDAL, NetEase Could Music, MOOV, KKBOX
 • Opcjonalne aplikacje: Spotify, Deezer, Qobuz, JOOX, ES file manager, Bandcamp, Sony headphones
 • Zawartość zestawu: etui ochronne, screen protector, kabel USB
 

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl