Producenci

IFI AUDIO IDEFENDER 3.0

Dostępność: brak towaru
Cena: 299,00 zł 299.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

IFI AUDIO IDEFENDER 3.0

 

iDefender 3.0 zabezpiecza przed częstymi problemami z szumami spowodowanymi przez pętlę masy oraz szumiące zasilanie USB:

  1. Rozłącza szumiące pętle masy. Istotnie redukuje poziom szumów systemu i poprawia kontrast dynamiczny, ciepło przekazu oraz rozdzielczość muzykdźwięku.

  2. Odcina zasilanie USB z komputera zamieniając je na czyste zasilanie zewnętrzne (opcjonalny zasilacz iPower 5V z ultra niskimi szumami).

  3. Technologia USB 3.0 – najbardziej zaawansowana i najwyższa specyfikacja USB.

Do użycia przy źródle, takim jak port USB komputera, rozłącza pętle masy i odcina szumiące zasilanie USB. Dla audiofilów, muzyków, artystów z domowym audio po profesjonalistów audio – poprawia jakość odtwarzania w domu i na zewnątrz.

Dla DACów wymagających zasilania USB, dla najlepszej jakości dźwięku, rekomendujemy zastosowanie iPower 5V do zasilenia iDefendera 3.0

 

 

ODŁĄCZENIE SZUMIĄCEGO ZASILANIA USB, ALE WE WŁAŚCIWY SPOSÓB

Jest wiele produktów na rynku, które przerywają zasilanie USB, ale te które my poznaliśmy dają bardzo niewiele, ponieważ pozostaje szumiące połączenie masy.

Dla DACów, które nie wymagają zasilania USB (poza handshake), iDefender 3.0 przerywa pętlę masy, odłączając połączenie masowe, ale pozwala na normalne działanie handshake. Tak więc, patrząc na eliminację szumów, robi to w najbardziej pełny sposób, jednocześnie pozostając prawidłowo podłączony elektrycznie.

POTRZEBA CZYSTEGO ZASILANIA? WYKORZYSTAJCIE TECHNOLOGIĘ ‘CICHSZEGO NIŻ BATERIA’ ZASILACZA IPOWER

iDefender 3.0 odcina szumiące zasilanie USB, co wystarcza dla DACów z własnym zasilaniem USB.

Ale dla DACów potrzebujących zasilania USB, urządzenie wyposażono w gniazdo, do którego można podłączyć zasilacz 5V. Każdy zasilacz 5V może zostać użyty. Ale my rekomendujemy zasilacz iPower, z poziomem szumów 1 uV. To nowa seria niemal absolutnie cichych zasilaczy z niewielkim poborem mocy i niskimi szumami.

Z układami złożonymi z 12 elementów na wyjściu i 6 elementów na wejściu, praktycznie żaden szum nie przedostaje się do urządzeń podłączonych kaskadowo, ani do urządzeń znajdujących się w pobliżu.

 

 

TECHNOLOGIA USB 3.0, NAJLEPSZE CO MOŻE BYĆ

Standardem najnowszych urządzeń iFi jest kompatybilność ze standardem USB 3.0. Standard 3.0 jest wstecznie kompatybilny z USB 2.0. Ale jeśli chodzi o specyfikacje, to USB 3.0 jest lepszym standardem, ma lepsze konektory i przewody o wyższej jakości.

SPECYFIKACJA

Super-Speed USB3.0 (i kompatybilność wsteczna z USB2.0)

Wtyki/gniazda: pozłacane złącza USB3.0

Wymiary: 48 (d) x 18 (sz) x 8 mm (w)

Waga: 6.5g (0.23oz)

 

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl