Producenci

GFmod Starter - kabel przewód zasilający audio

Dostępność: wycofany z oferty
Cena: 150,00 zł 150.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

GFmod Starter - kabel zasilający

 

 

Starter to kabel, który miał za niewielkie pieniądze pokazać, że zasilanie jest ważne. Co wymuszało ograniczenie kosztów tam gdzie jest to konieczne, ale zastosowanie tylko takich rozwiązań, które realnie mają wpływ na dźwięk, a nie biżuteryjny wygląd kabla.

 

Dedykowany do źródeł cyfrowych (DAC, Streamer, Switch, konwerter czy telewizor) i wzmacniaczy małej mocy.

 

Idealny jako zamiennik typowych kabli komputerowych
IEC 3 i 2 żyłowych.


Daje dźwięk znacznie bardziej żywy, otwarty, gładki.

 

Tłumienie bawełniane znacznie redukuje efekt mikrofonowania, a więc zmiany pojemności. Pojemność wpływa na przenoszone częstotliwości. Nie elektryzuje się.


Z dwu, trzykrotnie droższymi kablami audiofilskimi nie wygra we wzmacniaczach potrzebujących dużej mocy, ale w źródłach cyfrowych gdzie liczy się bardziej finezja niż czysta wydajność prądowa to już sytuacja wygląda zgoła odmiennie

 

 

 

Porównanie prędkości narastania zbocza sygnału elektrycznego w zależności od użytego dielektryka.

Gdyby przewodnik był umieszczony w próżni współczynnik propagacji wynosiłby 100%. 
Jasno widać, że bawełna i naturalne materiały mają znaczną przewagę, dzięki temu, że w minimalnym stopniu pochłaniają energię, a tłumią jedynie szkodliwe wibracje.

Stąd dzięki kombinacji różnych technik budowy, dźwięk z kablami GFmod zyskuje tyle na dynamice mikro i makro, szczegółowości, odwzorowaniu barwy dźwięku, przestrzeni i wszystkich niuansów w muzyce,o które tak walczymy by je usłyszeć.

GFmod kable w izolacji bawełnianej

 

Średnica żył: 0,75mm
Długość: 1,2m
Ekran: punktowy
Wtyk IEC lub "ósemka"

 

 

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (1)

20 czerwca 2020

Ten kabel na pierwszy rzut oka wygląda bardzo niepozornie, trochę jak samoróbka do żelazka, warto mu jednak dać szansę, bo zdecydowanie robi swoje. Porównywałem go z dobrym przewodem od komputerowego zasilacza oraz z dwukrotnie droższą Melodiką. U mnie został GFmod. W porównaniu z komputerowcem zdjął z dźwięku 'przytłumiający kocyk', otworzył go, zbliżył do słuchacza. A Melodika była dla mnie brzmieniowo za ciężka, za bardzo 'zagęszczała dźwięki', po prostu nie podeszła mi w połączeniu ze wzmacniaczem Dayens Menuetto. GFmod wydaje się złotym środkiem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl