Producenci

GFmod Starter PRO - kabel przewód zasilający audio

Dostępność: dostępne
Cena: 230,00 zł 230.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

GFmod Starter PRO - kabel zasilający

 

Będąc w branży 11 lat i zajmując się modyfikacjami sprzętu audio wiadomo, że kabel zasilający ma również istotny wpływ na dźwięk.

Starter to kabel, który miał za niewielkie pieniądze pokazać jak wazne jest zasilanie.
Starter Pro nie jest gotowym kablem z metra. Jest robiony ręcznie.

 

To kabel sieciowy dedykowany do źródeł cyfrowych (DAC, Streamer, Switch, konwerter czy telewizor) i wzmacniaczy do ok. 100W.
Wszędzie tam gdzie istotne jest zachowanie dynamiki i dodanie naturalnej przejrzystości i "otworzenie" dźwięku bez wyostrzania.

kabel zasilajacy do DAC streamer USB audio

 

 

OPINIA o kablu GFmod Starter.

 "Ten kabel na pierwszy rzut oka wygląda bardzo niepozornie, trochę jak samoróbka do żelazka, warto mu jednak dać szansę, bo zdecydowanie robi swoje. Porównywałem go z dobrym przewodem od komputerowego zasilacza oraz z dwukrotnie droższą Melodiką. U mnie został GFmod. W porównaniu z komputerowcem zdjął z dźwięku 'przytłumiający kocyk', otworzył go, zbliżył do słuchacza. A Melodika była dla mnie brzmieniowo za ciężka, za bardzo 'zagęszczała dźwięki', po prostu nie podeszła mi w połączeniu ze wzmacniaczem Dayens Menuetto. GFmod wydaje się złotym środkiem."

 

 

Czego się spodziewać w dźwięku?

Daje dźwięk znacznie bardziej żywy, otwarty, gładki.
Znika zamglenie i pogrubienie dźwięku,

W wersji Starter Pro poprawia się jeszcze separacja, szybkość i dynamika w skali mikro i makro, średnica i góra staje się dźwięczna bez ostrości. Słychać więcej pogłosów wokół instrumentów

 

 

 Tłumienie bawełniane znacznie redukuje efekt mikrofonowania, a więc zmiany pojemności. Pojemność wpływa na przenoszone częstotliwości. Nie elektryzuje się.

 

Porównanie prędkości narastania zbocza sygnału elektrycznego w zależności od użytego dielektryka.

Gdyby przewodnik był umieszczony w próżni współczynnik propagacji wynosiłby 100%. 
Jasno widać, że bawełna i naturalne materiały mają znaczną przewagę, dzięki temu, że w minimalnym stopniu pochłaniają energię, a tłumią jedynie szkodliwe wibracje.

Stąd dzięki kombinacji różnych technik budowy, dźwięk z kablami GFmod zyskuje tyle na dynamice mikro i makro, szczegółowości, odwzorowaniu barwy dźwięku, przestrzeni i wszystkich niuansów w muzyce,o które tak walczymy by je usłyszeć.

GFmod kable w izolacji bawełnianej

 

kabel zasilajacy do DAC streamer USB audio

 

Średnica żył: 0,75mm
Długość: 1,4m
Ekran: punktowy
Wtyk IEC lub "ósemka"

 

 

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (1)

30 lipca 2020

Faktycznie przewód GFmod Starter Pro spowodował ,że w CYRUS-ie One tony wysokie i średnie są mniej wyostrzone , a tony niskie bardziej kontrolowane. Wzmacniacz zyskał muzykalność. Przyznaję , że wcześniej nie przywiązywałem większej wagi do przewodów zasilających. Bardziej dbałem o przewody głośnikowe i RCA. A tu taka miła niespodzianka. Na pewno przewód zostaje u mnie. Polecam wypróbować ten przewód oraz zakupy w sklepie GFmod Audio.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl