Producenci

i-Leasing szybki leasing przez internet

i-Raty zakupy na raty przez internet

Regulamin

 

Klient, który zakupił towar, może od tego odstąpić bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie czternastu dni od zawarcia umowy. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Po otrzymaniu i sprawdzeniu towaru, przelew zwrotny realizowany będzie w ciągu 7 dni od daty otrzymania przesyłki zwrotnej. Kwota zwrotu pomniejszona jest jedynie o koszt przesyłki.

W przypadku kiedy obie strony umawiają się na "wypożyczenie towaru do przetestowania", okres do możliwego odstąpienia od umowy zostaje przedłużony do 14 dni, od momentu potwierdzonego otrzymania przesyłki z towarem, do otrzymania pisemnego (e-mail) oświadczenia.
Jeśli po upływie 14 dni od otrzymania przesyłki, nie ma kontaktu ze strony Wypożyczającego w ciągu 7 dni od tego terminu, to towar uznawany jest za sprzedany i ten dzień uznawany jest za dzień zapłaty za towar. Kaucja zaliczana jest na poczet zapłaty.

 Realizacja zamówienia zwykle nie przekracza 1-7 dni roboczych.

Podane ceny są zależne od kursu PLN  do innych walut i mogą ulec zmianie.

Z tego powodu produkty prezentowane na stronie sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a stanowią jedynie formę informacyjną.


Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.

 

Płatności online w GFmod realizuje firma BlueMedia S.A

Podmiot prowadzący działalność:

GFmod Audio Research Bartłomiej Nowak     
ul.Filipińska 9,
52-132 Wrocław

NIP: 573-232-90-44
REGON: 241705998

 

 

Wszelkie kwestie nieuregulowane w niniejszym regulaminie podlegają zapisom Kodeksu Handlowego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl