Producenci

i-Leasing szybki leasing przez internet

i-Raty zakupy na raty przez internet

Kable sieciowe eternetowe LAN są dziś wykorzystywane do budowania wysokiej jakości systemów audio ( PC- Audio). To co przy typowej transmisji danych jest pomijalne i nie ma znaczenia to w przypadku audio przekłada się bardzo wyraźne zmiany w dźwięku.

Warto przetestować samemu :)

 

GFmod Advanced LAN - kabel ethernet RJ45 do audio

GFmod Advanced  LAN - kabel ethernet RJ45 do audio
GFmod Advanced LAN - kabel ethernet RJ45 do audio

GFmod Advanced LAN

Kabel ethernet JR45 dedykowany do wysokich wymagań audio.  Pod Streamer, serwer muzyczny, serwer plików NAS, Switch, streaming Tidal

Dostępność: średnia ilość

Cena: 550,00 zł
szt.

Przewód światłowodowy 62.5/125um do Optical Module SFP

Przewód światłowodowy 62.5/125um do Optical Module SFP
Przewód światłowodowy 62.5/125um do Optical Module SFP

Przewód światłowodowy do streamera Sonore opticalRendu

Dostępność: dostępne

Cena: 170,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl