Producenci

i-Leasing szybki leasing przez internet

i-Raty zakupy na raty przez internet

Firma M2Tech jako jedna z pierwszych opracowała asynchroniczny interface USB - SPDIF HiFace, które zrewolucjonizował PC Audio. Muzyka z komputera, z plików zaczęła być traktowana poważnie jako wysokiej jakości źródło dźwięku. W ostatnich latach na wszystkich międzynarodowych targach komputer i PC-Audio jest najczęściej spotykanym źródłem muzyki systemów klasy Hi-END.

Dziś to bardzo rozbudowany dział audio ze specjalizowanymi komputerami, kablami USB, LAN, kartami USB, separatorami, switchami, transmisją światłowodową

 

 

 

VOLUMIO PRIMO HiFi Edition - DAC DSD streamer WiFi HDMI Tidal

VOLUMIO PRIMO HiFi Edition - DAC DSD streamer WiFi HDMI Tidal
VOLUMIO PRIMO HiFi Edition - DAC DSD streamer WiFi HDMI Tidal

Audiofilski odtwarzacz sieciowy z Włoch.
Świetny dźwięk. Zrównoważony, nasycony. Wszystko w jednej, minimalistycznej formie.
DAC z pełni funkcjonalnym streamerem i słynnym oprogramowanym VOLUMIO, który znają posiadacze mini komputerów Rasberry Pie.

W zestawie dożywotnia licencja MyVOLUMIO HiFi wartości 200 Euro

 

Dostępność: dostępne

Cena: 3 300,00 zł
szt.

Sonore microRendu - streamer

Sonore microRendu - streamer
Sonore microRendu - streamer

Sonore microRendu to komputer sieciowy od początku zaprojektowany do zastosowań audio i odbioru strumieniowanej muzyki ze Spotify czy Tidal.

Dostępność: wycofany z oferty

Cena: 3 000,00 zł

Przewód światłowodowy 62.5/125um do Optical Module SFP

Przewód światłowodowy 62.5/125um do Optical Module SFP
Przewód światłowodowy 62.5/125um do Optical Module SFP

Przewód światłowodowy do streamera Sonore opticalRendu

Dostępność: dostępne

Cena: 170,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl