Producenci

i-Leasing szybki leasing przez internet

i-Raty zakupy na raty przez internet

Firma M2Tech jako jedna z pierwszych opracowała asynchroniczny interface USB - SPDIF HiFace, które zrewolucjonizował PC Audio. Muzyka z komputera, z plików zaczęła być traktowana poważnie jako wysokiej jakości źródło dźwięku. W ostatnich latach na wszystkich międzynarodowych targach komputer i PC-Audio jest najczęściej spotykanym źródłem muzyki systemów klasy Hi-END.

Dziś to bardzo rozbudowany dział audio ze specjalizowanymi komputerami, kablami USB, LAN, kartami USB, separatorami, switchami, transmisją światłowodową

 

 

 

ARIA DAC - streamer

ARIA DAC - streamer
ARIA DAC - streamer

Odtwarzacz sieciowy, streamer z wbudowanym napędem CD do automatycznego zgrywania kolekcji płyt CD na wbudowany dysk twardy. Posiada wyjścia cyfrowe na zewnętrzny DAC oraz wejście USB dla zewnętrznego dysku.

Na pokładzie wbudowany DAC od M2Tech z obsługą DSD 128 i 32bit 384kHz

Automatyczne rippowanie płyt CD, pobieranie opisów tag, okładek.

Dostępność: dostępne

Cena: 22 000,00 zł
szt.

ARIA - streamer 2TB HDD +CD

ARIA - streamer 2TB HDD +CD
ARIA - streamer 2TB HDD +CD

Odtwarzacz sieciowy, streamer z wbudowanym napędem CD do automatycznego zgrywania kolekcji płyt CD na wbudowany dysk twardy. Posiada wyjścia cyfrowe na zewnętrzny DAC oraz wejście USB dla zewnętrznego dysku.

Automatyczne rippowanie płyt CD, pobieranie opisów tag, okładek.

Dostępność: dostępny na zamówienie

Cena: 17 500,00 zł
szt.

Sonore opticalRendu + Module - streamer światłowodowy

Sonore opticalRendu +  Module - streamer światłowodowy
Sonore opticalRendu + Module - streamer światłowodowy

Najnowszy Sonore opticalRendu to rozwinięcie UltraRendu. Komputer sieciowy od początku zaprojektowany do zastosowań audio i odbioru strumieniowanej muzyki ze Spotify czy Tidal.  Innowacyjny w PC-Audio sposób pełnej izolacji galwanicznej od zakłóceń w sieci. opticalRendu z transmisją przez światłowód powoduje dramatyczną poprawę jakości

Dostępność: dostępne

Cena: 7 890,00 zł
szt.
  • nowość

Sonore opticalRendu - streamer światłowód Roon, Tidal, Spotify, Quobuz

Sonore opticalRendu - streamer światłowód Roon, Tidal, Spotify, Quobuz
Sonore opticalRendu - streamer światłowód Roon, Tidal, Spotify, Quobuz

Najnowszy Sonore optical Rendu to rozwinięcie UltraRendu. Komputer sieciowy od początku zaprojektowany do zastosowań audio i odbioru strumieniowanej muzyki ze Spotify czy Tidal.  Innowacyjny w PC-Audio sposób pełnej izolacji galwanicznej od zakłóceń w sieci. opticalRendu z transmisją przez światłowód powoduje dramatyczną poprawę jakości

Dostępność: spodziewana dostawa

Cena: 6 700,00 zł
szt.
  • nowość

Sonore microRendu + zasilacz CIAudio

Sonore microRendu + zasilacz CIAudio
Sonore microRendu + zasilacz CIAudio

Sonore microRendu to komputer sieciowy od początku zaprojektowany do zastosowań audio i odbioru strumieniowanej muzyki ze Spotify czy Tidal.

Komplet z dedykowanym przez Sonore zasilaczem liniowym o ultra niskich szumach amerykańskiej firmy CIAudio.

Dostępność: wycofany z oferty

Cena: 4 800,00 zł
  • nowość

Sonore microRendu - streamer

Sonore microRendu - streamer
Sonore microRendu - streamer

Sonore microRendu to komputer sieciowy od początku zaprojektowany do zastosowań audio i odbioru strumieniowanej muzyki ze Spotify czy Tidal.

Dostępność: wycofany z oferty

Cena: 3 000,00 zł

Przewód światłowodowy 62.5/125um do Optical Module SFP

Przewód światłowodowy 62.5/125um do Optical Module SFP
Przewód światłowodowy 62.5/125um do Optical Module SFP

Przewód światłowodowy do streamera Sonore opticalRendu

Dostępność: dostępne

Cena: 170,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl