Producenci

i-Leasing szybki leasing przez internet

i-Raty zakupy na raty przez internet

Firma M2Tech jako jedna z pierwszych opracowała asynchroniczny interface USB - SPDIF HiFace, które zrewolucjonizował PC Audio. Muzyka z komputera, z plików zaczęła być traktowana poważnie jako wysokiej jakości źródło dźwięku. W ostatnich latach na wszystkich międzynarodowych targach komputer i PC-Audio jest najczęściej spotykanym źródłem muzyki systemów klasy Hi-END.

Dziś to bardzo rozbudowany dział audio ze specjalizowanymi komputerami, kablami USB, LAN, kartami USB, separatorami, switchami, transmisją światłowodową

 

 

 

PC-Audio i streaming

Wireworld Ultraviolet USB

Wireworld Ultraviolet USB
Wireworld Ultraviolet USB

Dostępność: brak towaru

Cena: 300,00 zł

Wireworld Starlight 8 USB C - C 3.1 - 1m

Wireworld Starlight 8 USB C - C 3.1  - 1m
Wireworld Starlight 8 USB C - C 3.1 - 1m

Dostępność: dostępne

Cena: 845,00 zł
szt.

Wireworld Chroma 8 USB C - C 3.1 - 1m

Wireworld Chroma 8 USB C - C 3.1  - 1m
Wireworld Chroma 8 USB C - C 3.1 - 1m

Dostępność: dostępne

Cena: 308,00 zł
szt.

Switch PPA Studio v2 - do streamingu Tidal MQA YouTube - Audio Ethernet Switch

Switch PPA Studio v2 - do streamingu Tidal MQA YouTube - Audio Ethernet Switch
Switch PPA Studio v2 - do streamingu Tidal MQA YouTube - Audio Ethernet Switch

Switch sieciowy przystosowany do wysokich wymagań PC Audio i strumieniowania dźwięku wysokiej rozdzielczości z Tidal , Tidal MQA i Spotify.
Punkt obowiązkowy w systemach opartych o streamering  serwery NAS, streaming muzyki z YouTube, Tidal, Spotify i innych. Nawet przy połączeniu WiFi

Dostępność: średnia ilość

Cena: 1 300,00 zł
szt.

Przewód światłowodowy 62.5/125um do Optical Module SFP

Przewód światłowodowy 62.5/125um do Optical Module SFP
Przewód światłowodowy 62.5/125um do Optical Module SFP

Przewód światłowodowy do streamera Sonore opticalRendu

Dostępność: dostępne

Cena: 170,00 zł
szt.

PPA Studio - PC Linear PSU

PPA Studio - PC Linear PSU
PPA Studio - PC Linear PSU

PPA Studio - Zasilacz liniowy 120W dedykowany do zasilania kart USB PPA Studio i dysków HDD i SSD w PC-Audio. Dwa trafa i dwie linie zasilania.

Dostępność: dostępny na zamówienie

Cena: 2 000,00 zł
szt.

PPA Studio - kabel USB

PPA Studio - kabel USB
PPA Studio - kabel USB

Kabel USB dający niezwykle szybki i dynamiczny dźwięk, podkreślając kontur dźwięku. WYRÓŻNIONY przez Audio-Video tytułem WYBÓR REDAKCJI

Dostępność: dostępne

Cena: 1 200,00 zł
szt.

PPA Studio - Audio Grade Ethernet Switch v1

PPA Studio - Audio Grade Ethernet Switch v1
PPA Studio - Audio Grade Ethernet Switch v1

Switch sieciowy przystosowany do wysokich wymagań audio.
Stworzony by podnieść jakość dźwięku w systemach JPLAY Dual PC i opartych o serwery NAS

Dostępność: wycofany z oferty

Cena: 950,00 zł

Entreq Primer Pro - kabel USB

Entreq Primer Pro - kabel USB
Entreq Primer Pro - kabel USB

Kabel USB do audio o zupełnie wyjątkowej konstrukcji i wyjątkowym dźwięku. Jeden z najlepszych kabli cyfrowych na rynku. DO SYSTEMÓW KLASY GDZIE POTZREBNY JEST NATURALNY, SWOBODNY DŹWIĘK.

Dostępność: dostępne

Cena: 2 350,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl