Producenci

i-Leasing szybki leasing przez internet

i-Raty zakupy na raty przez internet

Firma M2Tech jako jedna z pierwszych opracowała asynchroniczny interface USB - SPDIF HiFace, które zrewolucjonizował PC Audio. Muzyka z komputera, z plików zaczęła być traktowana poważnie jako wysokiej jakości źródło dźwięku. W ostatnich latach na wszystkich międzynarodowych targach komputer i PC-Audio jest najczęściej spotykanym źródłem muzyki systemów klasy Hi-END.

Dziś to bardzo rozbudowany dział audio ze specjalizowanymi komputerami, kablami USB, LAN, kartami USB, separatorami, switchami, transmisją światłowodową

 

 

 

Przewód światłowodowy 62.5/125um do Optical Module SFP

Przewód światłowodowy 62.5/125um do Optical Module SFP
Przewód światłowodowy 62.5/125um do Optical Module SFP

Przewód światłowodowy do streamera Sonore opticalRendu

Dostępność: dostępne

Cena: 170,00 zł
szt.

GFmod Ultra Analog VDC PRO - zasilacz liniowy

GFmod Ultra Analog VDC PRO - zasilacz liniowy
GFmod Ultra Analog VDC PRO - zasilacz liniowy

Zasilacz liniowy od GFmod. Wersja Pro.
Stabilne napięcie i piękne brzmienie dla urządzeń audio jak DAC, streamer, switch, router
5V , 6V, 7V, 9V, 12V, 15V, 18V, 19V

Dostępność: dostępne

Cena: 1 950,00 zł
szt.
  • nowość

GFmod Ultra Analog VDC MKII - zasilacz liniowy pod Switch DAC streamer

GFmod Ultra Analog VDC MKII - zasilacz liniowy pod Switch DAC streamer
GFmod Ultra Analog VDC MKII - zasilacz liniowy pod Switch DAC streamer

Zasilacz liniowy od GFmod
Stabilne napięcie i piękne brzmienie dla urządzeń audio jak DAC, streamer, switch, router
5V , 6V, 7V, 9V, 12V, 15V, 18V, 19V

Dostępność: dostępne

Cena: 1 350,00 zł
szt.

GFmod Advanced LAN MKII - kabel ethernet RJ45 do audio

GFmod Advanced  LAN MKII - kabel ethernet RJ45 do audio
GFmod Advanced LAN MKII - kabel ethernet RJ45 do audio

GFmod Advanced LAN MKII

Kabel ethernet JR45 dedykowany do wysokich wymagań audio.  Pod Streamer, serwer muzyczny, serwer plików NAS, Switch, streaming Tidal

Dostępność: duża ilość

Cena: 590,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl