Producenci

i-Leasing szybki leasing przez internet

i-Raty zakupy na raty przez internet

Firma M2Tech jako jedna z pierwszych opracowała asynchroniczny interface USB - SPDIF HiFace, które zrewolucjonizował PC Audio. Muzyka z komputera, z plików zaczęła być traktowana poważnie jako wysokiej jakości źródło dźwięku. W ostatnich latach na wszystkich międzynarodowych targach komputer i PC-Audio jest najczęściej spotykanym źródłem muzyki systemów klasy Hi-END.

Dziś to bardzo rozbudowany dział audio ze specjalizowanymi komputerami, kablami USB, LAN, kartami USB, separatorami, switchami, transmisją światłowodową

 

 

 

PC-Audio i streaming

Tellurium Q Black Diamond LAN

Tellurium Q Black Diamond LAN
Tellurium Q Black Diamond LAN

 Kabel LAN do streamingu audio od brytyjskiej firmy Tellurium

Dostępność: brak towaru

Cena:

4 300,00 zł

Sonore opticalRendu + opticalModule Delux- streamer światłowodowy

Sonore opticalRendu +  opticalModule Delux- streamer światłowodowy
Sonore opticalRendu + opticalModule Delux- streamer światłowodowy

Najnowszy Sonore opticalRendu to rozwinięcie UltraRendu. Komputer sieciowy od początku zaprojektowany do zastosowań audio i odbioru strumieniowanej muzyki ze Spotify czy Tidal.  Innowacyjny w PC-Audio sposób pełnej izolacji galwanicznej od zakłóceń w sieci. opticalRendu z transmisją przez światłowód powoduje dramatyczną poprawę jakości

Zestaw streamer opticalRendu + opticalModule Delux - nowy moduł łączący sieć elektryczną Ethernet ze światłowodową. Umożliwia wykorzystanie pełnej mocy streamera Sonore.

Zalecane zasilacze liniowe

Dostępność: tymczasowo niedostępny

Cena:

8 690,00 zł

Sonore opticalRendu - streamer światłowód Roon, Tidal, Spotify, Quobuz

Sonore opticalRendu - streamer światłowód Roon, Tidal, Spotify, Quobuz
Sonore opticalRendu - streamer światłowód Roon, Tidal, Spotify, Quobuz

Najnowszy Sonore optical Rendu to rozwinięcie UltraRendu. Komputer sieciowy od początku zaprojektowany do zastosowań audio i odbioru strumieniowanej muzyki ze Spotify czy Tidal.  Innowacyjny w PC-Audio sposób pełnej izolacji galwanicznej od zakłóceń w sieci. opticalRendu z transmisją przez światłowód powoduje dramatyczną poprawę jakości

Dostępność: tymczasowo niedostępny

Cena:

6 950,00 zł

Sonore microRendu - streamer

Sonore microRendu - streamer
Sonore microRendu - streamer

Sonore microRendu to komputer sieciowy od początku zaprojektowany do zastosowań audio i odbioru strumieniowanej muzyki ze Spotify czy Tidal.

Dostępność: wycofany z oferty

Cena:

3 000,00 zł

Przewód światłowodowy 62.5/125um do Optical Module SFP

Przewód światłowodowy 62.5/125um do Optical Module SFP
Przewód światłowodowy 62.5/125um do Optical Module SFP

Przewód światłowodowy do streamera Sonore opticalRendu

Dostępność: dostępne

Cena:

170,00 zł

szt.

IFI AUDIO IDEFENDER 3.0

IFI AUDIO IDEFENDER 3.0
IFI AUDIO IDEFENDER 3.0

iDefender 3.0 zabezpiecza przed częstymi problemami z szumami spowodowanymi przez pętlę masy oraz szumiące zasilanie USB:

Dostępność: brak towaru

Cena:

299,00 zł

CIAudio VDC 7 - zasilacz 7V do audio

CIAudio VDC 7 - zasilacz 7V do audio
CIAudio VDC 7 - zasilacz 7V do audio

Zasilacz liniowy od amerykańskiej firmy Channel Island Audio.
Zaprojektowane specjalnie pod wysokie wymagania Sonore opticalRendu

Dostępność: spodziewana dostawa

Cena:

2 680,00 zł

CIAudio VDC 5 - zasilacz 5V do audio

CIAudio VDC 5 - zasilacz 5V do audio
CIAudio VDC 5 - zasilacz 5V do audio

Zasilacz liniowy od amerykańskiej firmy Channel Island Audio.
Zaprojektowane specjalnie pod wysokie wymagania Sonore opticalRendu

Dostępność: spodziewana dostawa

Cena:

2 580,00 zł

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl