Producenci

i-Leasing szybki leasing przez internet

i-Raty zakupy na raty przez internet

Firma M2Tech jako jedna z pierwszych opracowała asynchroniczny interface USB - SPDIF HiFace, które zrewolucjonizował PC Audio. Muzyka z komputera, z plików zaczęła być traktowana poważnie jako wysokiej jakości źródło dźwięku. W ostatnich latach na wszystkich międzynarodowych targach komputer i PC-Audio jest najczęściej spotykanym źródłem muzyki systemów klasy Hi-END.

Dziś to bardzo rozbudowany dział audio ze specjalizowanymi komputerami, kablami USB, LAN, kartami USB, separatorami, switchami, transmisją światłowodową

 

 

 

Entreq Konstantin II Infinity USB

Entreq Konstantin II Infinity  USB
Entreq Konstantin II Infinity USB

Kabel USB do audio o zupełnie wyjątkowej konstrukcji i wyjątkowym dźwięku. Polecany do topowego zestawu PC-Audio M2Tech HiFace Evo+Evo Clock+Evo Supply. Jeden z najlepszych kabli cyfrowych na rynku. DO SYSTEMÓW KLASY MID HI-END.

Dostępność: dostępne

Cena: 2 690,00 zł
szt.

Entreq Primer Pro - kabel USB

Entreq Primer Pro - kabel USB
Entreq Primer Pro - kabel USB

Kabel USB do audio o zupełnie wyjątkowej konstrukcji i wyjątkowym dźwięku. Jeden z najlepszych kabli cyfrowych na rynku. DO SYSTEMÓW KLASY GDZIE POTZREBNY JEST NATURALNY, SWOBODNY DŹWIĘK.

Dostępność: dostępne

Cena: 1 950,00 zł
szt.

Entreq Atlantis USB

Entreq Atlantis USB
Entreq Atlantis USB

Najlepszy na świecie kabel USB do zastosowań audio. Do systemów klasy Ultra HI-END.
Absolutnie bezkompromisowa konstrukcja z najwyższej serii Entreq.

Entreq jako jedyna firma sama produkuje wtyki swoich kabli, które umożliwiają transmisję jednorodnym przewodnikiem przez całą długość kabla eliminując straty (tak jakby wtyku nie było!).

Dostępność: dostępny na zamówienie

Cena: 12 900,00 zł
szt.

Przewód światłowodowy 62.5/125um do Optical Module SFP

Przewód światłowodowy 62.5/125um do Optical Module SFP
Przewód światłowodowy 62.5/125um do Optical Module SFP

Przewód światłowodowy do streamera Sonore opticalRendu

Dostępność: dostępne

Cena: 170,00 zł
szt.

Sonore microRendu - streamer

Sonore microRendu - streamer
Sonore microRendu - streamer

Sonore microRendu to komputer sieciowy od początku zaprojektowany do zastosowań audio i odbioru strumieniowanej muzyki ze Spotify czy Tidal.

Dostępność: wycofany z oferty

Cena: 3 000,00 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl